Старший судовий розпорядник Станично-Луганського районного суду

Кваліфікаційні вимоги

Наявність вищої освіти ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

Без вимог до досвіду роботи

Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Здійснює перевірку та забезпечує готовність залу судового засідання чи приміщення, в якому планується проведення виїзного засідання, до слухання справи і доповідає про їх готовність головуючому. Забезпечує безпечні умови роботи суддям та працівникам апарату суду в залі судового засідання. Забезпечує безпечні умови роботи суддям та працівникам апарату суду в іншому приміщенні – в разі проведення судом виїзного засідання, з обов’язковим попереднім повідомленням командира служби судової охорони про проведення виїзного засідання суду. З’ясовує своєчасність направлення заявки-наряду на доставку до суду органами внутрішніх справ та конвойною службою затриманих осіб, та таких, які перебувають під вартою. Заздалегідь повідомляє голову суду, головуючого та командира служби судової охорони про їх доставку та про можливу затримку доставки. Забезпечує виконання учасниками судового процесу та особами, присутніми в залі судового засідання, розпоряджень головуючого судді. Запрошує до залу судового засідання свідків, експертів, перекладачів та інших учасників судового процесу, приймає від учасників процесу документи та інші матеріали і передає суду. Вживає заходів щодо видалення, за розпорядженням головуючого судді, із залу судового засідання осіб, які проявляють неповагу до суду або порушують громадський порядок. Звертається до працівників служби судової охорони, правоохоронних органів з приводу сприяння у підтриманні громадського порядку, затримання та притягнення до адміністративної відповідальності осіб, які проявляють неповагу до суду та порушують громадський порядок.

Забезпечує виконання вимог процесуального законодавства щодо проведення закритого судового засідання. Вживає заходів щодо недопущення виведення з ладу засобів фіксування судового процесу особами, присутніми в залі судового засідання. При виникненні надзвичайних обставин (пожежа, виявлення вибухонебезпечних предметів, затоплення тощо) повідомляє службу судової охорони, голову суду, керівника апарату суду та організовує виклик спеціальних служб. Звітує перед головою суду та керівником апарату суду щодо роботи судового розпорядника. Забезпечує складання та своєчасне подання всіх форм звітів щодо роботи старшого судового розпорядника. На час тимчасової відсутності секретаря судових засідань за наказом голови суду виконує його обов’язки. Виконує інші розпорядження головуючого судді, доручення голови суду, керівника апарату суду щодо забезпечення належних умов для проведення судових засідань та роботи судового розпорядника.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

посадовий оклад - 4440 гривень, надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці - надбавка за інтенсивність праці, премія.

 

Термін подачі заявок: 2021-06-03