провідний спеціаліст відділу з питань управління персоналом та доступу до публічної інформації управління інформаційної діяльності, зв’язку та з питань управління персоналом

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра, бакалавра за однією із галузей знань: «Журналістика», «Соціальні та поведінкові науки», «Освіта/педагогіка», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Управління та адміністрування»

 

Вимоги до компетентності

Вільне володіння державною мовою

 

Посадові обов'язки

1.tОрганізація і забезпечення додержання порядку надання публічної інформації.

2.tОприлюднення звітних інформаційно-аналітичних матеріалів за розглядом запитів на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

3.tКоординація дій структурних підрозділів облдержадміністрації, належних розпорядників інформації з метою оперативної підготовки та надання відповідей на запити, що надходять до облдержадміністрації.

4.tНадання консультацій структурним підрозділам облдержадміністрації, належним розпорядникам інформації під час опрацювання запитів та їх оформлення.

5.tЗабезпечення дотримання вимог нормативно-правових актів з питань доступу до публічної інформації.

6.tЗабезпечення організації своєчасного проходження документів та виконання контрольних документів.

7.tУчасть у підготовці тижневих та квартальних планів роботи відділу.

8.tРозглядання звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запитів та звернень народних депутатів, запитів на публічну інформацію; проведення іншої роботи, пов’язаної із застосуванням законодавства про працю та державну службу.

9.tРозгляд листів та заяв підприємств, юридичних осіб, міськвиконкомів та райдержадміністрацій з питань, що належать до його компетенції, участь у розробленні відповідних нормативних та організаційно-методичних документів.

10.tЗабезпечення виконання інших завдань, покладених на відділ.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

 

Умови оплати праці

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 (зі змінами); надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

 

Термін подачі заявок: 2021-07-23