заступник директора Департаменту – начальник управління інформаційної діяльності, зв’язку та з питань управління персоналом

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта ступеня магістра за однією із спеціальностей: «Політологія», «Соціологія», «Право», «Менеджмент», «Філологія», «Журналістика», «Видавництво та поліграфія», «Публічне управління та адміністрування».

 

Вимоги до компетентності

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або в органах місцевого самоврядування, або на керівних посадах підприємств, установ та організацій у суспільно-політичній або інформаційній сферах не менше двох років та вільно володіє державною мовою.

 

Посадові обов'язки

1.tЗдійснює керівництво управлінням інформаційної діяльності, зв’язку та з питань управління персоналом (далі – управління) несе персональну відповідальність за виконання покладених на нього завдань, сприяє створенню належних умов праці.

2.tЗдійснює аналіз державної інформаційної політики на галузевому і регіональному рівнях, готує пропозиції щодо її формування, у тому числі надає пропозиції до проектів програм, концепцій, стратегій, проектів законів та інших нормативно-правових актів.

3.tЗабезпечує поширення інформації про основні аспекти соціально-економічного розвитку області, діяльність облдержадміністрації та її структурних підрозділів у засобах масової інформації та на офіційному сайті.

4.tСприяє реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації.

5.tЗдійснює заходи щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури на території області.

6.tЗабезпечує реалізацію права громадян на участь в управлінні державними справами та задоволення їх потреби в інформації.

7.tУ межах компетенції контролює виконання наказів Держкомтелерадіо.

8.tОрганізовує роботу працівників управління щодо розроблення проектів розпоряджень голови, наказів директора Департаменту, обласних програм, планів роботи управління, Департаменту, інших документів з питань, що належать до компетенції управління, Департаменту.

9.tОрганізовує в установленому порядку розгляд звернень громадян та їх об’єднань, підприємств, установ, організацій, запитів на отримання публічної інформації, запитів і звернень громадян, депутатів України, депутатів місцевих рад, аналізує роботу з розгляду таких звернень, що належать до повноважень управління.

10.t Аналізує стан і тенденції розвитку сфери зв’язку та комунікацій у Луганській області.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Умови оплати праці

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 (зі змінами); надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

 

Термін подачі заявок: 2021-07-23